Here is Product Details Sticky Short Info
VOREIA | Μπύρα Sesion Pale Ale Φιάλη 330ml
52
Με αγορές αξίας 5€ στα είδη που συμμετέχουν, κερδίζεις 67 AB Plus πόντους
Από 13/5/2026 έως 27/5/2026
52
15
Ελαφριά, δροσιστική, με έντονα αρώματα εσπεριδοειδών και τροπικών φρούτων για κάθε στιγμή. Απολαμβάνεται στους 4°C.
Χρώμα: Λαμπερό χρυσό, με πλούσιο λευκό αφρό
Γευστικοί συνδυασμοί: Ψητό Κρέας, pancakes, burgers, ακόμη και γλυκά (μηλόπιτα και muffins)
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 169kJ |
| Ενέργεια kcal | 41kcal |
| Συνολικά λιπαρά | <0.1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | <0.1g |
| Υδατάνθρακες | 2.92g |
| Σάκχαρα | <0.5g |
| Πρωτεΐνες | 0.49g |
| Αλάτι | <0.1g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 169kJ |
| Ενέργεια kcal | 41kcal |
| Συνολικά λιπαρά | <0.1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | <0.1g |
| Υδατάνθρακες | 2.92g |
| Σάκχαρα | <0.5g |
| Πρωτεΐνες | 0.49g |
| Αλάτι | <0.1g |
PT Beverage World Limited & SIA EE | Αττικής 55, Βριλήσσια 152 38 | Τ: 21 0685 7521
Πληροφορίες προμηθευτή
PT Beverage World Limited & SIA EE | Αττικής 55, Βριλήσσια 152 38 | Τ: 21 0685 7521
