Here is Product Details Sticky Short Info
ΑΛΦΑ | Μπύρα Χωρίς Αλκοόλ Φιάλη 500ml
08
08
68
Η ΑΛΦΑ Χωρίς Αλκοόλ είναι μία μπύρα με πλούσια, χαρακτηριστικά αρώματα και γεμάτη γεύση. Ισορροπημένη, απολαυστική και από 100% φυσικά συστατικά, παράγεται στην Ελλάδα για να είναι το επίκεντρο της απόλαυσης όλες τις ώρες της ημέρας. Δίπλα από ένα μικρό ή ένα πλούσιο γεύμα, στο γραφείο ή στο σπίτι, με τον ήλιο ψηλά ή το φεγγάρι, η ΑΛΦΑ Χωρίς Αλκοόλ με τον ήπιο, δροσιστικό και ευκολόπιοτο χαρακτήρα της συνοδεύει τέλεια όλες τις γεύσεις που μάθαμε μικροί, όπως κι αυτές που ανακαλύψαμε μεγάλοι. Μια ΑΛΦΑ Χωρίς Αλκοόλ, για κάθε γευστική στιγμή της ημέρας σου.
- Το προϊόν είναι ανακυκλώσιμο
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 104kj |
| Ενέργεια kcal | 25kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0,1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0,1g |
| Υδατάνθρακες | 5,4g |
| Σάκχαρα | 5,2g |
| Πρωτεΐνες | 0,3g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 104kj |
| Ενέργεια kcal | 25kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0,1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0,1g |
| Υδατάνθρακες | 5,4g |
| Σάκχαρα | 5,2g |
| Πρωτεΐνες | 0,3g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Νερό, βύνη κριθαριού, κριθάρι, εκχύλισμα λυκίσκου, μαγιά.
Συστατικά
Νερό, βύνη κριθαριού, κριθάρι, εκχύλισμα λυκίσκου, μαγιά.
Αθηναϊκή Ζυθοποιία, Λεωφ. Κηφισού 102, Αιγάλεω, 12241, γραμμή καταναλωτή: 801 22 20000.
Πληροφορίες προμηθευτή
Αθηναϊκή Ζυθοποιία, Λεωφ. Κηφισού 102, Αιγάλεω, 12241, γραμμή καταναλωτή: 801 22 20000.
500ml.
Μερίδες ανά συσκευασία
500ml.

