Here is Product Details Sticky Short Info
AMSTEL | Μπύρα Lager Κουτί 6x330ml
27
27
50
Όταν λέμε μπύρα, εννοούμε ΑΜΣΤΕΛ. Διαχρονική Lager μπύρα, η ΑΜΣΤΕΛ συνοδεύει τις αυθεντικές ελληνικές μας στιγμές πάνω από 50 χρόνια. Παράγεται από 100% Ελληνικό κριθάρι από 2.500 Έλληνες παραγωγούς. Έχει γεμάτη και πλούσια γεύση, χάρη στο χαρακτηριστικό άρωμα λυκίσκου και μαγιάς. Το χρυσό της χρώμα είναι αποτέλεσμα συνδυασμού ανοιχτόχρωμης και σκουρόχρωμης βύνης. Η θέση της, πάντα δίπλα στο πιάτο σου. Περιεκτικότητα σε αλκοόλ: 5%.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 172kj |
| Ενέργεια kcal | 41kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0,5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 2,9g |
| Υδατάνθρακες | 0,1g |
| Σάκχαρα | 0,1g |
| Πρωτεΐνες | 0,1g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0,001g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 172kj |
| Ενέργεια kcal | 41kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0,5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 2,9g |
| Υδατάνθρακες | 0,1g |
| Σάκχαρα | 0,1g |
| Πρωτεΐνες | 0,1g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0,001g |
Νερό, βύνη κριθαριού, κριθάρι, λυκίσκος, μαγιά. Περιεκτικότητα σε αλκοόλ: 5%
Συστατικά
Νερό, βύνη κριθαριού, κριθάρι, λυκίσκος, μαγιά. Περιεκτικότητα σε αλκοόλ: 5%
Αθηναϊκή Ζυθοποιία, Λεωφ. Κηφισού 102, Αιγάλεω, 12241, γραμμή καταναλωτή: 801 22 20000.
Πληροφορίες προμηθευτή
Αθηναϊκή Ζυθοποιία, Λεωφ. Κηφισού 102, Αιγάλεω, 12241, γραμμή καταναλωτή: 801 22 20000.
6x330ml.
Μερίδες ανά συσκευασία
6x330ml.
