Here is Product Details Sticky Short Info
ΑΛΦΑ | Μπύρα Strong Lager Κουτί 4x500ml
41
41
82
Μεστή γεύση, που καταφέρνει να ισορροπήσει τον ευκολόπιοτο χαρακτήρα της ΑΛΦΑ με τη δυνατή εμπειρία μίας μπύρας lager με υψηλότερο αλκοόλ. Με χρυσαφί χρώμα, πλούσιο αφρό, απαλή πικράδα, διακριτικά φρουτώδη χαρακτήρα και δυνατή επίγευση λόγω του αλκοόλ θα ενθουσιάσει όσους επιθυμούν μια δυνατή γευστική εμπειρία.
Είναι η ιδανική πρόταση για χαλαρές, καθημερινές στιγμές όταν θέλουμε κάτι πιο δυνατό στη γεύση μας. Περιεκτικότητα σε αλκοόλ: 7%.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 225kj |
| Ενέργεια kcal | 54kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0,1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0,1g |
| Υδατάνθρακες | 3,2g |
| Σάκχαρα | 0,1g |
| Πρωτεΐνες | 0,5g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 5g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 225kj |
| Ενέργεια kcal | 54kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0,1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0,1g |
| Υδατάνθρακες | 3,2g |
| Σάκχαρα | 0,1g |
| Πρωτεΐνες | 0,5g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 5g |
Νερό, βύνη κριθαριού, γλυκόζη, εκχύλισμα λυκίσκου, μαγιά. Περιεκτικότητα σε αλκοόλ: 7%
Συστατικά
Νερό, βύνη κριθαριού, γλυκόζη, εκχύλισμα λυκίσκου, μαγιά. Περιεκτικότητα σε αλκοόλ: 7%
Αθηναϊκή Ζυθοποιία, Λεωφ. Κηφισού 102, Αιγάλεω, 12241, γραμμή καταναλωτή: 801 22 20000.
Πληροφορίες προμηθευτή
Αθηναϊκή Ζυθοποιία, Λεωφ. Κηφισού 102, Αιγάλεω, 12241, γραμμή καταναλωτή: 801 22 20000.
4x500ml.
Μερίδες ανά συσκευασία
4x500ml.

