Here is Product Details Sticky Short Info
ΝΗΣΟΣ | Μπύρα Θολή Φιάλη 330ml
7
Με αγορές αξίας 5€ στα είδη που συμμετέχουν, κερδίζεις 67 AB Plus πόντους
Από 13/5/2026 έως 27/5/2026
7
87
Τη μοναδική εμπειρία να απολαμβάνεις φρέσκια μπύρα κατευθείαν από το κελάρι και τις Κυκλάδες, προσφέρει η ΝΗΣΟΣ ΘΟΛΗ.
Πρόκειται για μια μπύρα Lager χρυσαφιά ιδιαίτερα πλούσια και ζουμερή στο στόμα, με έντονα αρώματα δημητριακών και κίτρινων φρούτων και μία φρουτώδη πικράδα.
Απαστερίωτη και αφιλτράριστη, διατηρεί ένα μεγάλο μέρος της μαγιάς και άρα των χρήσιμων βιταμινών της στο μπουκάλι, και παρουσιάζεται με τη χαρακτηριστική φυσική θολότητα που επιβάλει η ιστορική κατηγορία της που προέρχεται από τη Βόρεια Ευρώπη και τον Μεσαίωνα.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 236kJ |
| Ενέργεια kcal | 57kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 2.8g |
| Σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0.5g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 236kJ |
| Ενέργεια kcal | 57kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 2.8g |
| Σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0.5g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Νερό, βύνη κριθαριού, λυκίσκος, μαγιά.
Συστατικά
Νερό, βύνη κριθαριού, λυκίσκος, μαγιά.
Περιέχει: Γλουτένη
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Γλουτένη
ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ Α.Ε. | Ελαιών 59, Νέα Κηφισιά Αττικής, Τ.Κ. 14564 Τ: 210 6675200 | Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών: 216 5000001 | Γραμμή Καταναλωτών: 801 11 69846
Πληροφορίες προμηθευτή
ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ Α.Ε. | Ελαιών 59, Νέα Κηφισιά Αττικής, Τ.Κ. 14564 Τ: 210 6675200 | Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών: 216 5000001 | Γραμμή Καταναλωτών: 801 11 69846
