Here is Product Details Sticky Short Info
PILS HELLAS | Μπίρα Κουτί 12X330ml 10 + 2 Δώρο
Μόνο
Το προϊόν δεν είναι πλέον διαθέσιμο
Μπίρα κουτί
Η ξανθιά pilsener που κάθε σταγόνα της θυμίζει το λαμπερό ήλιο της Ελλάδας. Ευκολόπιοτη με αρωματικές νότες βύνης και λουλουδιών και ισορροπημένη επίγευση λυκίσκου. Παράγεται με τις πιο σύγχρονες τεχνικές ζυθοποίησης, από αγνά υλικά υψηλών προδιαγραφών, και ωριμάζει για 21 μέρες πριν διατεθεί προς κατανάλωση. Συνδυάζεται αρμονικά με αγαπημένες γεύσεις της ελληνικής κουζίνας.
Χρώμα-Όψη: Ξανθό
Αφρός: Πλούσιος, πυκνός μεγάλης διάρκειας
Άρωμα: Απαλά αρώματα βύνης με νότες λυκίσκου
Γεύση: Ελαφριά και πικρή καθ’ όλη τη διάρκεια, δροσιστική και με γεμάτο σώμα
Aλκοόλ: 4,5%
Θερμοκρασία σερβιρίσματος: 2-4°C
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 178kJ |
| Ενέργεια kcal | 43kcal |
| Συνολικά λιπαρά | <0.3g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 2g |
| Σάκχαρα | <0.1g |
| Πρωτεΐνες | 0.4g |
| Αλάτι | 0.01g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 178kJ |
| Ενέργεια kcal | 43kcal |
| Συνολικά λιπαρά | <0.3g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 2g |
| Σάκχαρα | <0.1g |
| Πρωτεΐνες | 0.4g |
| Αλάτι | 0.01g |
Νερό, βύνη κριθαριού, μαλτόζη, λυκίσκος, μαγιά.
Συστατικά
Νερό, βύνη κριθαριού, μαλτόζη, λυκίσκος, μαγιά.
Περιέχει: Γλουτένη
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Γλουτένη
Ελληνικη Ζυθοποιία Αταλαντης., Ολύμπού, Μαρούσι 151 23, Τηλέφωνο: 2106898520
Πληροφορίες προμηθευτή
Ελληνικη Ζυθοποιία Αταλαντης., Ολύμπού, Μαρούσι 151 23, Τηλέφωνο: 2106898520
12x330ml
Μερίδες ανά συσκευασία
12x330ml

