Here is Product Details Sticky Short Info
KAISER | Μπύρα Pilsner Φιάλη 330ml
21
21
83
Περιέχει εκλεκτές ποικιλίες κριθαριού και λυκίσκου που ζυμώνονται και ωριμάζουν αργά στις ιδανικότερες συνθήκες, δίνοντας της με αυτόν τον τρόπο τη ξεχωριστή, αξεπέραστη γεύσης της.
- Το προϊόν είναι ανακυκλώσιμο
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 172kJ |
| Ενέργεια kcal | 41kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 2.8g |
| Σάκχαρα | 0.5g |
| Πρωτεΐνες | <0.5g |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 172kJ |
| Ενέργεια kcal | 41kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 2.8g |
| Σάκχαρα | 0.5g |
| Πρωτεΐνες | <0.5g |
| Αλάτι | 0g |
Νερό, βύνη ΚΡΙΘΑΡΙΟΥ, Λυκίσκος, Μαγιά. Περιεκτικότητα σε αλκοόλη: 5,2%.
Συστατικά
Νερό, βύνη ΚΡΙΘΑΡΙΟΥ, Λυκίσκος, Μαγιά. Περιεκτικότητα σε αλκοόλη: 5,2%.
Περιέχει: Γλουτένη
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Γλουτένη
ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ Α.Ε | 70ο χλμ. Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας, 320 09 Ριτσώνα, Εύβοια | Τ: 210 6675200
Πληροφορίες προμηθευτή
ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ Α.Ε | 70ο χλμ. Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας, 320 09 Ριτσώνα, Εύβοια | Τ: 210 6675200
