Here is Product Details Sticky Short Info
VOREIA | Μπύρα Pilsner Φιάλη 330ml
67
Μόνο
67
20
Κλασική αλλά και σύγχρονη, πλούσια αλλά και διακριτική. Μια Pilsner με αρώματα λουλουδιών, εσπεριδοειδών, ήπιας βύνης και διακριτικής πικράδας, με τον λυκίσκο να εμφανίζεται στην αρχή, δίνοντας στη συνέχεια τη θέση του στη βύνη, η οποία δυναμώνει στην επίγευση, αφήνοντας μια υπόγλυκη γεύση.
Χρώμα: Χρυσό διαυγές, με γεμάτο λευκό αφρό.
Γευστικοί συνδυασμοί: Ελαφριά κρέατα, θαλασσινά (καλαμαράκια, οστρακοειδή, τόνος, σολομός), απαλά τυριά (όπως mozzarella), φρέσκα φρούτα, ενώ για τους πιο τολμηρούς θα προτείναμε και τον συνδυασμό με μια μηλόπιτα.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 142kJ |
| Ενέργεια kcal | 34kcal |
| Συνολικά λιπαρά | <0.1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | <0.1g |
| Υδατάνθρακες | 1.69g |
| Σάκχαρα | <0.5g |
| Πρωτεΐνες | 0.48g |
| Αλάτι | <0.1g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 142kJ |
| Ενέργεια kcal | 34kcal |
| Συνολικά λιπαρά | <0.1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | <0.1g |
| Υδατάνθρακες | 1.69g |
| Σάκχαρα | <0.5g |
| Πρωτεΐνες | 0.48g |
| Αλάτι | <0.1g |
Δεν περιέχει: Γλουτένη
Αλλεργιογόνα
Δεν περιέχει: Γλουτένη
PT Beverage World Limited & SIA EE | Αττικής 55, Βριλήσσια 152 38 | Τ: 21 0685 7521
Πληροφορίες προμηθευτή
PT Beverage World Limited & SIA EE | Αττικής 55, Βριλήσσια 152 38 | Τ: 21 0685 7521
