Here is Product Details Sticky Short Info
KAISER | Μπύρα Pilsner Φιάλη 4x500ml
9
Μόνο
9
36
Mπύρα Kaiser, τύπου Pilsner με αλκοολικό βαθμό 5,2%.
Η No1 Pilsner στην Ελλάδα, που διακρίνεται για την πλούσια γεύση της, την υψηλή ποιότητα της και το βαθύ χρυσαφί χρώμα της. Η παραγωγή μιας Mπύρας Kaiser είναι τέχνη όπου συνδυάζονται αρμονικά τα πιο ποιοτικά υλικά. Εκλεκτές ποικιλίες κριθαριού και λυκίσκου ζυμώμονται και ωριμάζουν αργά υπό ιδανικές συνθήκες.
Συνοδεύει ιδανικά φαγητό, ιδιαίτερα τα πιάτα κρεατικών.
- Το προϊόν είναι ανακυκλώσιμο
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 172kJ |
| Ενέργεια kcal | 41kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 2.8g |
| Σάκχαρα | 0.5g |
| Πρωτεΐνες | <0.5g |
| Αλάτι | 0 g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 172kJ |
| Ενέργεια kcal | 41kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 2.8g |
| Σάκχαρα | 0.5g |
| Πρωτεΐνες | <0.5g |
| Αλάτι | 0 g |
Νερό, ΒΥΝΗ ΚΡΙΘΑΡΙΟΥ, Λυκίσκος, Μαγιά. Αλκοολικός βαθμός: 5,2%.
Συστατικά
Νερό, ΒΥΝΗ ΚΡΙΘΑΡΙΟΥ, Λυκίσκος, Μαγιά. Αλκοολικός βαθμός: 5,2%.
Περιέχει: Γλουτένη
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Γλουτένη
Θερμοκρασία Σερβιρίσματος : 3-6°C
Οδηγίες χρήσης
Θερμοκρασία Σερβιρίσματος : 3-6°C
Διατηρείται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
Συνθήκες διατήρησης
Διατηρείται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
Παράγεται και διανέμεται από την ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ Α.Ε, 70ο χλμ. Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας, 320 09 Ριτσώνα, Εύβοια – Τηλ: 210 6675200, Email: info@olympicbrewery.gr
Πληροφορίες προμηθευτή
Παράγεται και διανέμεται από την ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ Α.Ε, 70ο χλμ. Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας, 320 09 Ριτσώνα, Εύβοια – Τηλ: 210 6675200, Email: info@olympicbrewery.gr
