Here is Product Details Sticky Short Info
EMMA | Ηλιόσποροι Ψημένοι Ανάλατοι 200g
5
5
70
- Ηλιόσποροι καβουρδισμένοι σε κέλυφος.
- Aνάλατοι.
- Κάθε μέρα χαμηλή τιμή
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 2840kJ |
| Ενέργεια kcal | 685kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 55g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 4.8g |
| Υδατάνθρακες | 21g |
| Σάκχαρα | 2.8g |
| Πρωτεΐνες | 22g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0.03g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 2840kJ |
| Ενέργεια kcal | 685kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 55g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 4.8g |
| Υδατάνθρακες | 21g |
| Σάκχαρα | 2.8g |
| Πρωτεΐνες | 22g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0.03g |
Ηλιόσποροι καβουρδισμένοι, ανάλατοι. Μπορεί να περιέχει ίχνη από αραχίδες και καρπούς με κέλυφος.
Συστατικά
Ηλιόσποροι καβουρδισμένοι, ανάλατοι. Μπορεί να περιέχει ίχνη από αραχίδες και καρπούς με κέλυφος.
Μπορεί να περιέχει: Καρποί με κέλυφος, Αραχίδες
Αλλεργιογόνα
Μπορεί να περιέχει: Καρποί με κέλυφος, Αραχίδες
Να φυλάσσεται σε ξηρό μέρος, μακριά από το άμεσο ηλιακό φως.
Συνθήκες διατήρησης
Να φυλάσσεται σε ξηρό μέρος, μακριά από το άμεσο ηλιακό φως.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.

