Here is Product Details Sticky Short Info
ADVANCE | Επιδόρπιο Γιαουρτιού Αχλάδι Βερίκοκο 2x140g
04
Μόνο
04
97
Τα βρεφικά γιαούρτια Δέλτα Advance είναι επιδόρπια γιαουρτιού υψηλής διατροφικής αξίας και αποτελούν ένα ιδανικό διατροφικό συμπλήρωμα για βρέφη & μικρά παιδιά.
- Βρεφικό επιδόρπιο γιαουρτιού, εμπλουτισμένο με σίδηρο & βιταμίνες.
- Περιέχει επιλεγμένες γαλακτικές καλλιέργειες κατάλληλες για μωρά και βρέφη.
- Χωρίς χρωστικές.
- Χωρίς προσθήκη συντηρητικών.
- Από τον 6ο μήνα.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Αλάτι | 0.11g |
| Ενέργεια kj | 389kJ |
| Ενέργεια kcal | 92kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 2.4g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 1.4g |
| Υδατάνθρακες | 13.6g |
| Σάκχαρα | 12g |
| Πρωτεΐνες | 3.4g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Ασβέστιο | 100mg |
| Σίδηρος | 1.2mg |
| Ριβοφλαβίνη | 0.12mg |
| Βιταμίνη Β6 | 0.105mg |
| Βιταμίνη Β12 | 0.25μg |
| Νιασίνη | 1.35mg |
| Φολικό οξύ | 15μg |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Αλάτι | 0.11g |
| Ενέργεια kj | 389kJ |
| Ενέργεια kcal | 92kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 2.4g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 1.4g |
| Υδατάνθρακες | 13.6g |
| Σάκχαρα | 12g |
| Πρωτεΐνες | 3.4g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Ασβέστιο | 100mg |
| Σίδηρος | 1.2mg |
| Ριβοφλαβίνη | 0.12mg |
| Βιταμίνη Β6 | 0.105mg |
| Βιταμίνη Β12 | 0.25μg |
| Νιασίνη | 1.35mg |
| Φολικό οξύ | 15μg |
Φρέσκο άπαχο γάλα αγελάδος - ανθόγαλα - πρωτεΐνη γάλακτος 78.5%, φρουκτόζη, αχλάδι - βερίκοκο 6%, εκχύλισμα σταφυλιού, άμυλο, γαλακτικός σίδηρος, μίγμα βιταμινών (Β6, νιασίνη, φολικό οξύ, C), αρωματική ύλη, καλλιέργεια γιαούρτης. Λιπαρά 2,4%, ολικά στερεά 20,5%.
Συστατικά
Φρέσκο άπαχο γάλα αγελάδος - ανθόγαλα - πρωτεΐνη γάλακτος 78.5%, φρουκτόζη, αχλάδι - βερίκοκο 6%, εκχύλισμα σταφυλιού, άμυλο, γαλακτικός σίδηρος, μίγμα βιταμινών (Β6, νιασίνη, φολικό οξύ, C), αρωματική ύλη, καλλιέργεια γιαούρτης. Λιπαρά 2,4%, ολικά στερεά 20,5%.
Περιέχει: Γάλα
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Γάλα
ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Α.Ε., 23o χλμ Ε.Ο. Αθηνών – Λαμίας, 145 65, Άγιος Στέφανος, Αττική - Τηλ. Κέντρο 210-3495000
Πληροφορίες προμηθευτή
ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Α.Ε., 23o χλμ Ε.Ο. Αθηνών – Λαμίας, 145 65, Άγιος Στέφανος, Αττική - Τηλ. Κέντρο 210-3495000









