Here is Product Details Sticky Short Info
ΑΓΡΟΚΗΠΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗ | Φρουτοσαλάτα Ανανάς Κύβοι 400g
5
5
20
Ο ωμός ανανάς είναι μια εξαιρετική πηγή μαγγανίου και βιταμίνη C.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 250kj |
| Ενέργεια kcal | 60kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0,5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0,0g |
| Υδατάνθρακες | 14,0g |
| Σάκχαρα | 14,0g |
| Πρωτεΐνες | 0,5g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0,05g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 250kj |
| Ενέργεια kcal | 60kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0,5g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0,0g |
| Υδατάνθρακες | 14,0g |
| Σάκχαρα | 14,0g |
| Πρωτεΐνες | 0,5g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0,05g |
Ανανάς, συμπυκνωμένος χυμός σταφυλιού, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ.
Συστατικά
Ανανάς, συμπυκνωμένος χυμός σταφυλιού, μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ Β. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ & ΣΙΑ Α.Β.&Ε.Ε, Δημ. Γούναρη 81, Μαρούσι 151 25.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ Β. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ & ΣΙΑ Α.Β.&Ε.Ε, Δημ. Γούναρη 81, Μαρούσι 151 25.
400g.
Μερίδες ανά συσκευασία
400g.
