Here is Product Details Sticky Short Info
ΑΒ | Μήλα Γκόλντεν Ελληνικά Συσκευασμένα
Το προϊόν είναι προσωρινά μη διαθέσιμο
Μήλα γκόλντεν ελληνικά συσκευασμένα ΑΒ. Προέλευση Τρίκαλα. Το μήλο είναι ιδιαίτερα θρεπτικό, καθώς περιέχει αρκετές φυτικές ίνες, βιταμίνες, αντιοξειδωτικά και μέταλλα ωφέλιμα για τον ανθρώπινο οργανισμό.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 250kj |
| Ενέργεια kcal | 60kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0,2g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 13g |
| Υδατάνθρακες | 13g |
| Σάκχαρα | 10g |
| Πρωτεΐνες | 0,2g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 250kj |
| Ενέργεια kcal | 60kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0,2g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 13g |
| Υδατάνθρακες | 13g |
| Σάκχαρα | 10g |
| Πρωτεΐνες | 0,2g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0g |
Μήλα Γκόλντεν Ελληνικά.
Συστατικά
Μήλα Γκόλντεν Ελληνικά.
Ξεπλύνετε και αν θέλετε ξεφλουδίστε. Διατηρείται σε δροσερό περιβάλλον.
Συνθήκες διατήρησης η χρήσης
Ξεπλύνετε και αν θέλετε ξεφλουδίστε. Διατηρείται σε δροσερό περιβάλλον.
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ. Σπάτων 81, 153 44 Γέρακας, Αττική, Τηλ: 210 660 8000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ. Σπάτων 81, 153 44 Γέρακας, Αττική, Τηλ: 210 660 8000.
480g.
Μερίδες ανά συσκευασία
480g.

