Here is Product Details Sticky Short Info
REDBULL | Ενεργειακό Ποτό Red Bull 6x250ml
84
84
26
ΤΟ RED BULL ΔΙΝΕΙ ΦΤΕΡΑΑΑ…!!!
- Η ειδική σύνθεση του Red Bull Energy Drink περιέχει υψηλής ποιότητας συστατικά: Καφεΐνη, Ταυρίνη, Σύμπλεγμα Βιταμινών Β, Ζάχαρη, Αλπικό Νερό.
- Ένα κουτάκι Red Bull Energy Drink 250ml περιέχει 80mg καφεΐνης, περίπου την ίδια ποσότητα με μία κούπα καφέ.
- Η ποσότητα ζάχαρης σε ένα κουτάκι Red Bull Energy Drink συγκρίνεται με την ποσότητα ζάχαρης που ισοδυναμεί με ένα χυμό μήλου ή πορτοκαλιού - 11g/100ml.
- Τα κουτάκια Red Bull είναι φτιαγμένα από 100% ανακυκλώσιμο αλουμίνιο.
- Πακέτο με 6 κουτάκια Red Bull Energy Drink 250ml
- Αναζωογονεί Σώμα και Πνεύμα.®
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 195kj |
| Ενέργεια kcal | 46kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11g |
| Σάκχαρα | 11g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | 0g |
| Αλάτι | 0,1g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 195kj |
| Ενέργεια kcal | 46kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11g |
| Σάκχαρα | 11g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | 0g |
| Αλάτι | 0,1g |
Ανθρακούχο νερό , σουκρόζη, γλυκόζη, διορθωτικά οξύτητας (κιτρικό νάτριο, ανθρακικό μαγνήσιο), μέσο οξίνισης (κιτρικό οξύ), ταυρίνη (0,4%), καφεΐνη (0,03%), ινοσιτόλη, βιταμίνες (νιασίνη, παντοθενικό οξύ, Β6, Β12), αρωματικές ουσίες, χρωστικές ουσίες (καραμέλα, ριβοφλαβίνη).
Συστατικά
Ανθρακούχο νερό , σουκρόζη, γλυκόζη, διορθωτικά οξύτητας (κιτρικό νάτριο, ανθρακικό μαγνήσιο), μέσο οξίνισης (κιτρικό οξύ), ταυρίνη (0,4%), καφεΐνη (0,03%), ινοσιτόλη, βιταμίνες (νιασίνη, παντοθενικό οξύ, Β6, Β12), αρωματικές ουσίες, χρωστικές ουσίες (καραμέλα, ριβοφλαβίνη).
MANTIS ΕΜΠΟΡΙΚΗ Α.Ε., Θέση Σούρεζα, Δήμος Φυλής, Αττική, τηλ: 2105512500
Πληροφορίες προμηθευτή
MANTIS ΕΜΠΟΡΙΚΗ Α.Ε., Θέση Σούρεζα, Δήμος Φυλής, Αττική, τηλ: 2105512500
6 x 250ml
Μερίδες ανά συσκευασία
6 x 250ml


