Here is Product Details Sticky Short Info
HELL | Ενεργειακό Ποτό Zero Φράουλα Κουτί 250ml
Το προϊόν δεν είναι πλέον διαθέσιμο
- 32mg/100ml καφεΐνη
- Χωρίς ζάχαρη
- Βιταμίνες Β2, Β3, Β5, Β6, Β12
- Δεν περιέχει συντηρητικά
Μια νέα φόρμουλα χωρίς ζάχαρη, για όσους απολαμβάνουν φρουτώδεις γεύσεις αλλά προσέχουν την ημερήσια πρόσληψη ζάχαρης.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 9kJ |
| Ενέργεια kcal | 2kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0g |
| Σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0.2g |
| Ριβοφλαβίνη | 0.6mg |
| Βιταμίνη Β6 | 0.8mg |
| Βιταμίνη Β12 | 0.2μg |
| Νιασίνη | 8.0mg |
| Παντοθενικό οξύ | 2.0mg |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 9kJ |
| Ενέργεια kcal | 2kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 0g |
| Σάκχαρα | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0.2g |
| Ριβοφλαβίνη | 0.6mg |
| Βιταμίνη Β6 | 0.8mg |
| Βιταμίνη Β12 | 0.2μg |
| Νιασίνη | 8.0mg |
| Παντοθενικό οξύ | 2.0mg |
Νερό, οξύ (κιτρικό οξύ), διοξείδιο του άνθρακα (ελαχ. 0.3%), ρυθμιστής οξύτητας (κιτρικό νάτριο), αωματικές ύλες, χρώμα με εκχύλισμα φυτών (συμπύκνωμα μαύρου καρότου), καφεΐνη (0.03%), χρώμα (εναμμόνιο καραμελόχρωμα), γλυκαντικές ουσίες (σουκραλόζη, ακεσουλφάμη-Κ), βιταμίνες (βιταμίνη Β3 (νιασίνη), βιταμίνη Β5 (παντοθενικό οξύ), βιταμίνη Β6 (πυριδοξύνη), βιταμίνη Β2 (ριβοφλαβίνη), βιταμίνη Β12 (κοβαλαμίνη)], γλυκουρονολακτόνη, ινοσιτόλη. Περιέχει υψηλά επίπεδα καφεΐνης.
Συστατικά
Νερό, οξύ (κιτρικό οξύ), διοξείδιο του άνθρακα (ελαχ. 0.3%), ρυθμιστής οξύτητας (κιτρικό νάτριο), αωματικές ύλες, χρώμα με εκχύλισμα φυτών (συμπύκνωμα μαύρου καρότου), καφεΐνη (0.03%), χρώμα (εναμμόνιο καραμελόχρωμα), γλυκαντικές ουσίες (σουκραλόζη, ακεσουλφάμη-Κ), βιταμίνες (βιταμίνη Β3 (νιασίνη), βιταμίνη Β5 (παντοθενικό οξύ), βιταμίνη Β6 (πυριδοξύνη), βιταμίνη Β2 (ριβοφλαβίνη), βιταμίνη Β12 (κοβαλαμίνη)], γλυκουρονολακτόνη, ινοσιτόλη. Περιέχει υψηλά επίπεδα καφεΐνης.
Περιέχει: Καφές
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Καφές
Δεν ειναι κατάλληλο για κατανάλωση από παιδιά, γυναίκες κατά την κύηση ή γαλουχία (καφεΐνη 32mg/100ml).
Προφυλάξεις
Δεν ειναι κατάλληλο για κατανάλωση από παιδιά, γυναίκες κατά την κύηση ή γαλουχία (καφεΐνη 32mg/100ml).
Φυλάσσεται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
Συνθήκες διατήρησης
Φυλάσσεται σε δροσερό και ξηρό μέρος.
HELL GREECE LTD | Θερμαικού 69, Θεσσ/κη | Τ: +30 2310 698799 | E: info@hellenergy.com
Πληροφορίες προμηθευτή
HELL GREECE LTD | Θερμαικού 69, Θεσσ/κη | Τ: +30 2310 698799 | E: info@hellenergy.com

