Here is Product Details Sticky Short Info
HIPP | Φρουτοπολτός Φρούτα Δάσους Μήλο Ροδάκινο 100g
Μόνο
Το προϊόν δεν είναι πλέον διαθέσιμο
- Με 100% βιολογικά φρούτα
- Ιδανικό για ενδιάμεσο γεύμα ή επιδόρπιο
- Χωρίς προσθήκη ζάχαρης - Τα συστατικά περιέχουν από τη φύση τους σάκχαρα
- Χωρίς συμπυκνωμένους χυμούς με γλυκαντικές ιδιότητες
- Με υπέροχη φρουτένια γεύση φρούτα του δάσους, μήλο και ροδάκινο
- Χωρίς γλουτένη εκ φύσεως
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 206kJ |
| Ενέργεια kcal | 49kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 10.8g |
| Σάκχαρα | 10.2g |
| Πρωτεΐνες | 0>3g |
| Αλάτι | <0.05g |
| Νάτριο | <0.02g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 206kJ |
| Ενέργεια kcal | 49kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.1g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 10.8g |
| Σάκχαρα | 10.2g |
| Πρωτεΐνες | 0>3g |
| Αλάτι | <0.05g |
| Νάτριο | <0.02g |
Φρούτα* 100% [μήλο* 75%, ροδάκινο* 16%, φρούτα του δάσους* 9% (μύρτιλα, σμέουρα)]. *από βιολογική καλλιέργεια.
Συστατικά
Φρούτα* 100% [μήλο* 75%, ροδάκινο* 16%, φρούτα του δάσους* 9% (μύρτιλα, σμέουρα)]. *από βιολογική καλλιέργεια.
Συνιστούμε να καταναλώνονται το πολύ 1-2 συσκευασίες την ημέρα.
Οδηγίες χρήσης
Συνιστούμε να καταναλώνονται το πολύ 1-2 συσκευασίες την ημέρα.
Μετά το άνοιγμα διατηρείται στο ψυγείο για 1 ημέρα.
Συνθήκες διατήρησης
Μετά το άνοιγμα διατηρείται στο ψυγείο για 1 ημέρα.
Υπεύθυνος Διανομέας: Γερολυμάτος International, Ασκληπιού 13, Τ.Κ. 14568, Κρυονέρι Αττικής - Τηλ.: 210 3500800, e-mail: info@gerolymatos-int.com.
Πληροφορίες προμηθευτή
Υπεύθυνος Διανομέας: Γερολυμάτος International, Ασκληπιού 13, Τ.Κ. 14568, Κρυονέρι Αττικής - Τηλ.: 210 3500800, e-mail: info@gerolymatos-int.com.

