Here is Product Details Sticky Short Info
ADVANCE | Γιαούρτι Λευκό Bio Βρεφικό 2x140g
89
Μόνο
89
21
- Το 1ο βρεφικό, βιολογικό γιαούρτι
- στην Ελλάδα.
- Με ειδικά επιλεγμένες καλλιέργειες.
- Μόνο με φυσικά συστατικά.
- Χωρίς προσθήκη ζάχαρης.
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 277kJ |
| Ενέργεια kcal | 66kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 2.9g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 1.7g |
| Υδατάνθρακες | 4.3g |
| Σάκχαρα | 4.3g |
| Πρωτεΐνες | 5g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0.12g |
| Ασβέστιο | 120mg |
| Ριβοφλαβίνη | 0.12μg |
| Βιταμίνη Β12 | 0.15mg |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 277kJ |
| Ενέργεια kcal | 66kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 2.9g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 1.7g |
| Υδατάνθρακες | 4.3g |
| Σάκχαρα | 4.3g |
| Πρωτεΐνες | 5g |
| Εδώδιμες ίνες | - |
| Αλάτι | 0.12g |
| Ασβέστιο | 120mg |
| Ριβοφλαβίνη | 0.12μg |
| Βιταμίνη Β12 | 0.15mg |
Ελληνικό φρέσκο γάλα αγελάδος* 2,9% λιπαρά: 96,8% πρωτεΐνη γάλακτος*, καλλιέργεια γιαούρτης. *βιολογικό προϊόν.
Συστατικά
Ελληνικό φρέσκο γάλα αγελάδος* 2,9% λιπαρά: 96,8% πρωτεΐνη γάλακτος*, καλλιέργεια γιαούρτης. *βιολογικό προϊόν.
Περιέχει: Γάλα
Αλλεργιογόνα
Περιέχει: Γάλα
ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Α.Ε., 23o χλμ Ε.Ο. Αθηνών – Λαμίας, 145 65, Άγιος Στέφανος, Αττική - Τηλ. Κέντρο 210-3495000
Πληροφορίες προμηθευτή
ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Α.Ε., 23o χλμ Ε.Ο. Αθηνών – Λαμίας, 145 65, Άγιος Στέφανος, Αττική - Τηλ. Κέντρο 210-3495000









