Here is Product Details Sticky Short Info
ΑΒ ΕΠΙΛΟΓΗ | Φασολάκια Στρογγυλά 1kg
95
Με αγορές αξίας 15€ στα είδη που συμμετέχουν, κερδίζεις 200 AB Plus πόντους
Από 1/4/2026 έως 5/4/2026
95
95
Φρέσκα πράσινα φασολάκια στρογγυλά, προσεκτικά διαλεγμένα και κατεψυγμένα αμέσως μετά τη συγκομιδή για να διατηρούν τη γεύση, το χρώμα και τα θρεπτικά τους συστατικά. Ιδανικά για λαδερά, σαλάτες και συνοδευτικά πιάτα. Έτοιμα για μαγείρεμα, χωρίς καθάρισμα και απώλειες.
- Κάθε μέρα χαμηλή τιμή
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 157kJ |
| Ενέργεια kcal | 37kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.2g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.01g |
| Υδατάνθρακες | 6g |
| Σάκχαρα | 1.2g |
| Πρωτεΐνες | 1.5g |
| Εδώδιμες ίνες | 2.7g |
| Αλάτι | 0.01g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100g |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 157kJ |
| Ενέργεια kcal | 37kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0.2g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0.01g |
| Υδατάνθρακες | 6g |
| Σάκχαρα | 1.2g |
| Πρωτεΐνες | 1.5g |
| Εδώδιμες ίνες | 2.7g |
| Αλάτι | 0.01g |
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
Πληροφορίες προμηθευτή
ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., Λ.Σπάτων 81, 15344 Γέρακας, Αττική, Γραμμή Καταναλωτών: 2106608000.
4
Μερίδες ανά συσκευασία
4


