Here is Product Details Sticky Short Info
ΒΙΚΟΣ | Cool Tea Ροδάκινο 4x330ml
99
Προσφορά για όλους: 1 + 1 δώρο
Από 4/5/2026 έως 13/5/2026
99
95
Το Βίκος Cool Tea με ροδάκινο περιέχει φυσικό μεταλλικό νερό Βίκος, με απαλή φρουτώδη γεύση που σου θυμίζει το καλοκαίρι σε κάθε γουλιά.
Ένα κρύο τσάι ροδάκινο που ξυπνά τις αισθήσεις σου και σε καλεί να το απολαύσεις!
Ανακάλυψε σε αυτή τη σελίδα:
Πληροφορίες προϊόντος
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 128kJ |
| Ενέργεια kcal | 31kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 7.2g |
| Σάκχαρα | 7.2g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0.03g |
Διατροφική αξία
| Ανά | Ανά 100ml |
|---|---|
| Ενέργεια kj | 128kJ |
| Ενέργεια kcal | 31kcal |
| Συνολικά λιπαρά | 0g |
| εκ των οποίων κορεσμένα λιπαρά | 0g |
| Υδατάνθρακες | 7.2g |
| Σάκχαρα | 7.2g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Αλάτι | 0.03g |
Φυσικό μεταλλικό νερό, ζάχαρη, χυμός ροδάκινου από συμπυκνωμένο χυμό (0,3%) , μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, εκχύλισμα μαύρου τσαγιού ( 0,12%), φυσική αρωματική ύλη, συντηρητικά: σορβικό κάλιο και πυροκαρβονικό διμεθύλιο, διορθωτικό οξύτητας: κιτρικό νάτριο.
Συστατικά
Φυσικό μεταλλικό νερό, ζάχαρη, χυμός ροδάκινου από συμπυκνωμένο χυμό (0,3%) , μέσο οξίνισης: κιτρικό οξύ, εκχύλισμα μαύρου τσαγιού ( 0,12%), φυσική αρωματική ύλη, συντηρητικά: σορβικό κάλιο και πυροκαρβονικό διμεθύλιο, διορθωτικό οξύτητας: κιτρικό νάτριο.
Ηπειρωτική Βιομηχανία Εμφιαλώσεων ΑΕ | Χατζή Πελλερέν 2, ΤΚ: 45221 Ιωάννινα | Τ: 2651061951
Πληροφορίες προμηθευτή
Ηπειρωτική Βιομηχανία Εμφιαλώσεων ΑΕ | Χατζή Πελλερέν 2, ΤΚ: 45221 Ιωάννινα | Τ: 2651061951
